تبلیغات
✪ELECTROCOOL✪ - عکسهای جوجه تیغی بانمک با بیش از 355000 هوادار در اینستاگرام!

عکسهای جوجه تیغی بانمک با بیش از 355000 هوادار در اینستاگرام!

نویسنده: TNZ 26 دی 92 ساعت 21:47 نظرات

حرف خودم (انتقاد): من معمولا سایت «نیک صالحی دات کام» رو دنبال نمی کنم چون مطالبش مغرضانه و نویسنده هاش در بعضی موارد به شکل عجیبی بی سواد هستن. مثلا نمونه جدیدش مطلبی در مورد عمل جراحی گوش به شکل اِلف ها (اجنه) بود که با توجه به محبوبیت این موجودات در فیلمها و بازیهای موفق چند ساله اخیر دور از انتظار نیست، اما نویسنده اسم تحقیر آمیز «گوش الاغی» روش گذاشته یا مثلا ساپورت پوشی مردان رو که در درجه اول نوعی پوشش ورزشی زنانه-مردانه بوده و اخیرا جنبه فشن پیدا کرده، با لحن بسیار زننده ای مورد تمسخر قرار داده. این طرز فکر های ناامید کننده در قرنی که در اون به سر می بریم دیگه جزء نوادر روزگار به حساب میان و اصلا خودشون می تونن یه پا سوژه باشن! به هر حال مطلب بامزه زیر رو اتفاقی پیدا کردم. امیدوارم شما هم مثل من از دیدن تصاویر این کوچولو لحظاتی لذت ببرید:


این جوجه تیغی کوچولو به نام «دارسی» شاید فقط در کف دست جا شود ، ولی دلیل نمی شود که او تبدیل به ستاره شبکه اجتماعی نشود!


به گزارش نیک صالحی "دارسی جوجه تیغی پرنده" در شبکه اجتماعی اینستگرام به خاطر همه ژست ها و حرکاتش بیش از 355000 هوادار دارد، عکس های او را در چکمه، دوستی او با کرم ابریشم و سواری بر روی فلامینگو را می توان دید.

این جوجه تیغی اخیرا پس از آنکه صاحب ژاپنی او شوتا تی سوکاموتو از توکیو عکس های حیوان خانگی اش را در شبکه اجتماعی منتشر کرد، تبدیل به یکی از علاقمندی های جدید در دنیای اینترنت شده است. در این عکس ها، این حیوان سه ساله که نامش را از روی یکی از نوازنده های ویولن سل گذاشته اند در موقعیت های مختلف و جالب دیده می شود.


بقیه عکسها در ادامه مطلب